Profesjonalne uslugi informatyczne

Nowosci

Dell Partner

Dell PartnerDirect na rok 2015. Na kolejny rok został odnowiony status autoryzowanego Partnera firmy Dell! Zobacz certyfikat

BiznesSerwer.pl

Zapraszamy do korzystania z usługi wynajmu serwerów. Pełny Microsoft Windows Server 2008/2012 dostępny bez ograniczeń. Dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia dzięki usługom "cloud" w Internecie!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Wszystkim obecnym i nowym klientom życzymy samych sukcesów w nowym 2015 roku!

Nowa serwerownia

Nasze serwery zostały przeniesione do najnowocześniejszej serwerowni w Polsce. Dane klientów są jeszcze bardziej bezpieczne. Datacenter jest zlokalizowane w Warszawie. Zapewnia pełną ochronę - klimatyzacja, chłodzenie, zasilanie, łącza, monitoring, ochrona.

Podpisanie Umowy z Microsoft

Podpisana nowa umowa z firmą Microsoft na udostępnianie oprogramowania. Obecnie oferujemy klientom na wynajem dowolne oprogramowanie firmy Microsoft na zasadzie dzierżawy i miesięcznych opłat za użytkowanie.

Wykorzystujemy serwery firmy Dell

Od dzisiaj w naszej serwerowni wykorzystujemy wyłącznie serwery firmy Dell. Najnowsza 12 generacja serwerów firmy Dell wyposażona jest w najnowocześniejsze procesory Intel E5 z 12 wątkami logicznymi, szybkie dyski SAS 15tys. obrotów i kilkadziesiąt GB pamięci RAM..
01

Duzapraktyka

>>
Działamy na rynku informatycznym od ponad kilkunastu lat.
02

Nowetechnologie

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami rynkowymi.
03

Dobreceny

>>
Zawsze staramy się dostosować ofertę do klienta.